LCWaikiki Yeni Bayram Koleksiyonu 2015-2016

Sponsorlu Bağlantılar

Giyimde yeni sezon başladı. Malum bayram yaklaşıyor ve alışveriş bizleri çağırıyor. LCWaikiki kadın giyimde bayram koleksiyonu hazırlamış. Özellikle bayanlar için özel günlerde kıyafet daha fazla önem kazanır. Sevilen marka bu ayrıntıyı da atlamamış. Birbirinden hoş kıyafetler için bayram koleksiyonuna bir göz atın.

Koleksiyonda etek, pantolon, elbise, gömlek ve tunik modelleri var. Şuan sayı olarak koleksiyona çok fazla ürün eklenmemiş. Ama devamı geldikçe paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerle yeni sezon ürünleri de paylaşacağım. Zevkinize göre hem bu koleksiyondan hem de yeni sezon ürünlerden kombinler oluşturabilirsiniz. Pantolon üstü gömlek, tunik yada yelek tercih edebilirsiniz. Yada tek parça bir elbise şıklığı ortaya koyabilirsiniz.

Her bayan özel günlerde şıklığını ortaya koymak ve beğenilmek ister. Bu şıklığı hem yepyeni sezon ürünleriyle hem de iyi fiyatlarla sağlamak istemez misiniz? Eminim bunu istemeyecek bayan yoktur. Bu bayramı yepyeni, şık ve uygun fiyatlı kıyafetlerle geçirin derim.

Paylaşacağım Bayram Koleksiyonu kıyafetlerinin fiyatları 29,90 TL-89,90 TL arasında değişiyor. Tunik, gömlek, pantolon, elbise modellerinde beden çeşitliği de mevcut. Beğendiğiniz ürünleri satın almak isterseniz LCWaikiki online satış sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bayram için bu ürünlere bakmanızı tavsiye ediyorum. Keyifli alışverişler.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın