LCWaikiki Sonbahar Kış Hırka Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sonbahar-Kış sezonunun ayrılmaz parçası kuşkusuz hırka modelleridir. Sonbahar mevsiminde dışarı çıkarken üstümüze aldığımız bir parçadır. Kış kendini gösterdiğinde ise kaban altına sıcacık hissedebilmek için giydiğimiz bir şeydir. LCWaikiki birbirinden farklı kesimlerle hazırlanmış hoş hırka modelleri vitrinlerde yerini aldı ve sizleri bekliyor.

Bu ünlü marka sezona çok sayıda ürünle giriş yaptı. Her sene çizgisini koruyor ve hoş parçalar ortaya koyuyor. Bizlerin ne sevdiğini ne istediğini iyi biliyor ve bu yönde ürünler hazırlıyor. Değişik kesimlerde değişik kumaşlarda hırka modelleri ortaya koymuş. Kısa , uzun, klasik, salaş tarzda mevsimlik hırkalar mevcut. Ayrıca panço sevenler için bu parçada düşünülmüş.

Bu şık hırka modellerini pantolon , etek, şort ile kombin etmeniz mümkün. Tamamen zevkinize kalmış bir şey.  Size her parçayla kombin kolaylığı sağlayan parçalar. Bu birbirinden şık yeni sezon hırka modellerine bir göz atın derim. Eminim beğeneceğiniz parçalar göreceksiniz.

Sezonun hırka fiyatları 29,90 TL den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bedenler ise XS-5XL arasında değişiklik gösteriyor. Büyük bedenlere kadar olması büyük bedenlerde giyen bayanlara kolaylık sağlayacaktır. Beğendiğiniz ürünleri satın almak isterseniz LCWakiki online satış sitesini ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın