En Güzel Gelinlik Modelleri 2015 2016

Sponsorlu Bağlantılar

2015 yaz düğünleriniz  için en güzel  gelinlik modellerini derledik. Kendi stilinize uygun gelinliği  bulmanız için sizlere yardımcı olacağından eminim.

Gelinlik her genç kızın hayalini kurduğu seçmekte de bir o kadar zorluk çektiği özel bir kıyafettir. Gelinlik 21 gerek değişik vücut tiplerine göre gerek farklı zevklere göre birçok gelinlik modeli tasarlamış.

Biz bayanlar hayalimizde orası öyle olsun burası böyle olsun diye düşüncelerimizde o büyülü kıyafeti tasarlamaya çalışırız. Tabi ki her bayan en güzelini en özelini ister. Paylaştığımız trend modelleri beğeneceksiniz.  Böyle kaliteli moda evlerinin gelinlik modellerini incelemek sizlere fikir verecektir. Kafanızda gelinliğinizi büyük oranda netleştirmenizi sağlayacaktır.

Mağazadan zevkinize uygun istediğiniz modelde gelinlikler bulabileceğiniz gibi diktirme fırsatına da sahipsiniz. Gelinlik 21 de özel dikim gelinlikler 1500 TL den başlıyor. Danteller, inciler, tüller istediğiniz gibi olabilir her ayrıntıyı kendiniz seçebilirsiniz. Gelin adaylarına şimdiden mutluluklar diliyorum. Gelinliğiniz dahil her şey gönlünüzce olsun.

Bir Cevap Yazın