Bayan Deri Ceket Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sonbahar-Kış sezonunun başlarında en çok aranan dış giyim ürünü kuşkusuz deri ceketlerdir.  Sonbahar mevsimini şık ve hoş geçirmemizi sağlayan bir parçadır. Yaptığımız kombin sıradan bir kıyafet olabilir. Ama onu son moda bir deri ceketle tamamladığınızda şıklığınız konuşur.

DeFacto yeni sezon ceketlerin bir kısmını satışa sunmuş. Bir kısmı diyorum çünkü kendimde deri ceketlerimi bu mağazadan tercih ettiğim için sezon başladığında çok fazla çeşitliliğe ulaşıyor. Henüz kısa model ve daha spor tarzda olan ceketler sergilenmiş. Devamı gelecektir ve geldiğinde sizlerle paylaşacağım. Daha sonra renk alternatifleri ve uzun boy klasik modeller eklenecektir. Kullandığım ceketlerimden çok memnunum yıllardır kullandıklarım var aralarında. Suni deri olan ceketler aşınmıyor eskimiyor ve yeni almışsınız gibi duruyor.

Sizlerle paylaşacağım DeFacto deri ceketler 79,99 TL den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bedenleri XXS-3XL arasında değişiyor. Renk ve bedende seçme rahatlığına sahipsiniz. Bu sezon hem şık hem kaliteli ceketler neden sizin olmasın. Keyifli alışverişler.

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Cevap Yazın